ACK

Automatizació de processos

IS - Information System

Projectes d'enginyeria

Direcció de projectes

Solucions a mida

Automatització de processos - IS

Projectes d'enginyeria

ACK ENGINYERIA – Qui som

ACK Enginyeria es la única empresa d’enginyeria que pot abordar un projecte de procés des d’una òptica integral.

Realitzem els projectes bàsics i de detall de construcció i d’ampliació de centres productius, definim enginyeria de procés, fem gestió de compres i direcció de projectes, automatització de processos mitjançant autòmats programables i scadas, desenvolupament de sistemes BATCH i MES de gestió de la producció, desenvolupem sistemes de gestió de la traçabilitat, validació d’instal·lacions farmacèutiques i desenvolupament de projectes de millora de productivitat aplicant sistemes robotitzats i de visió artificial.

Tenim la vocació de servei als nostres clients, trobant la millor solució a qualsevol problema de procés o qualsevol punt del procés que vulgui optimitzar.

ackinva-logo

AUTOMATIZACIÓ DE PROCESSOS i SOFTWARE

Control i supervisió. Àmplia experiència en la validació farmacèutica. Especialistes en processos Batch… Veure més

ackinva-logo

ENGINYERIA

Enginyeria amb àmplia experiència i coneixement en l’àmbit de procés ( químic, farma, alimentària) … Veure més

El nostre equip es el teu equip

Som un equip de professionals al que ens apassiona la nostra feina i per nosaltres cada client es únic i cada projecte el fem nostre.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
1

Xavier Val Figueras

xval@ackinva.com

2

Xavier Norberto Saez

xnorberto@ackinva.com

3

Ramon Aumatell Nicolàs

raumatell@ackinva.com

4

Víctor Garcia Escudero

vgarcia@ackinva.com

5

Elisa Morales Díaz

emorales@acklogic.com

6

Eduard Crespo Garrote

ecrespo@acklogic.com

7

Josep Maria Planas Giral

jmplanas@ackinva.com

8

Jaume Sesplugues Viger

jsesplugues.v@acklogic.com

9

Albert Mesas Nonell

amesas@acklogic.com

10

Joan Manel Martinez Barberan

info@acklogic.com

11

Miquel Angel Rodriguez Perellon

marodriguez@ackinva.com

12

Agustín Vique Garrote

avique@acklogic.com

13

Eduard Marquez Navarro

emarquez@acklogic.com

14

Miquel Angel Martí Gean

mamarti@acklogic.com

15

Jordi Val Figueras

jval@acklogic.com

16

Xavier Trujillo Gironès

info@acklogic.com

17

Jaume Sesplugues Roca

jsesplugues@acklogic.com

18

Jordi Aumatell Nicolàs

jaumatell@acklogic.com

19

Joan Gonzàlez Farré

jgonzalez@acklogic.com

20

Julio Sanz Mendez

info@acklogic.com

21

Joan Ramon Solé Aragall

jsole@ackinva.com

Donem solucions a mida

Ens ajustem a tot el procés i des de qualsevol àmbit: projectes, automatització, gestió informació, millora productivitat, validacions…