Serveis integrals d'enginyeria

Coneix el nostre equip

Som un equip de professionals al que ens apasiona la nostra feina i per nosaltres cada client es únic i cada projecte el fem nostre.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
equipack engineria cerdanyola barcelona
1

Xavier Val Figueras

xval@acklogic.com

2

Xavier Norberto Saez

xnorberto@ackingpro.com

3

Ramon Aumatell Nicolàs

raumatell@ackingpro.com

4

Víctor Garcia Escudero

vgarcia@ackingpro.com

5

Elisa Morales Díaz

emorales@acklogic.com

6

Eduard Crespo Garrote

ecrespo@acklogic.com

7

Javier Insa Anadon

jinsa@acklogic.com

8

Jaume Sesplugues Viger

jsesplugues.v@acklogic.com

9

Albert Mesas Nonell

amesas@acklogic.com

10

Joan Manel Martinez Barberan

info@acklogic.com

11

Mireya Álvarez Guerrero

malvarez@acklogic.com

12

Agustín Vique Garrote

avique@acklogic.com

13

Eduard Marquez Navarro

emarquez@acklogic.com

14

Andrés Juan López

ajuan@acklogic.com

15

Jordi Val Figueras

jval@acklogic.com

16

Xavier Trujillo Gironès

info@acklogic.com

17

Jaume Sesplugues Roca

jsesplugues@acklogic.com

18

Jordi Aumatell Nicolàs

jaumatell@acklogic.com

19

Joan Gonzàlez Farré

jgonzalez@acklogic.com

20

Julio Sanz Mendez

info@acklogic.com

21

Joan Ramon Solé Aragall

jsole@ackingpro.com

22

Isaac Rosario Cusido

irosario@acklogic.com

23

Daniel Llanos López

dllanos@acklogic.com

24

Marc Batlle Bofill

mbatlle@acklogic.com

Vols treballar amb nosaltres

Omple el segúent formulari , adjunta el teu curiculum i ens posarem en contacte amb tu si hem de cubrir algún lloc de treball. .

El teu nom (obligatori)

El teu email (obligatori)

Telèfon

Assumpte

El teu missatge