Serveis integrals d'enginyeria

Coneix el nostre equip

Som un equip de professionals al que ens apasiona la nostra feina i per nosaltres cada client es únic i cada projecte el fem nostre.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
1

Xavier Val Figueras

xval@acklogic.com

2

Xavier Norberto Saez

xnorberto@ackingpro.com

3

Mireya Àlvarez Guerreo

malvarez@acklogic.com

4

Víctor García Escudero

vgarcia@ackingpro.com

5

Elisa Morales Díaz

emorales@acklogic.com

6

Javi Insa Anadon

jinsa@acklogic.com

7

Josep Maria Planas Giralt

jmplanas@ackingpro.com

8

Jaume Sesplugues Viger

jsesplugues.v@acklogic.com

9

Hector Alcañiz Ruiz

hruiz@acklogic.com

10

Joan Manel Martinez Barberan

info@acklogic.com

11

Agustín Vique Garrote

avique@acklogic.com

12

Carlos Felguera Serrano

cfelguera@acklogic.com

13

Eduardo Márquez Navarro

emarquez@acklogic.com

14

Jordi Val Figueras

jval@acklogic.com

15

Marta posada Rincón

mposada@acklogic.com

16

Jaume Sesplugues Roca

jsesplugues@acklogic.com

17

Xavier Trujillo Gironès

info@acklogic.com

18

Jordi Aumatell Nicolàs

jaumatell@acklogic.com

19

Julio Sanz Mendez

info@acklogic.com

20

Joan Ramon Solé Aragall

jsole@ackingpro.com

21

Joan Gonzàlez Farré

jgonzalez@acklogic.com

22

Silvia Jimenez

sjimenez@acklogic.com

23

Ginés Sevilla Cazorla

gsevilla@acklogic.com

24

Griselda Pulgarín Navarro

gpulgarin@acklogic.com

25

Isaac Rosario Cusido

irosario@acklogic.com

26

David Fité Roig

dfite@acklogic.com

27

Dani Llanos López

dllanos@acklogic.com

28

Carlos Llorente Zapata

cllorente@acklogic.com

29

Albert Mesas Nonell

amesas@acklogic.com

30
31

Aitor Ruiz

aruiz@acklogic.com

32

Christopher Reyes Segura

creyes@acklogic.com

33

Óscar Toledano Solé

otoledano@acklogic.com

34

Younes Rifi El Maadouri

yrifi@acklogic.com

35

Oriol Vidal Robles

ovidal@acklogic.com

36

Marcos Arroyo Wasiliobich

marroyo@acklogic.com

37
38

Oriol Rodriguez

orodriguez@ackingpro.com

39

Rubén García

rgarcia@acklogic.com

40

Aitor Plaza

aplaza@acklogic.com

41
42

Sergio Yagüez

syaguez@acklogic.com

43

Cristina Adam

cadam@ackingpro.com

44

Oriol Serra

oserra@acklogic.com

45

Gabriel Olivares

@

46

David Ariño

darino@acklogic.com

47

María Peláez

mpelaez@acklogic.com

48

Adrián Martínez

amartinez@acklogic.com

Vols treballar amb nosaltres

Omple el segúent formulari , adjunta el teu curiculum i ens posarem en contacte amb tu si hem de cubrir algún lloc de treball. .

    El teu nom (obligatori)

    El teu email (obligatori)

    Telèfon.

    Assumpte

    El teu missatge