Serveis integrals d'enginyeria

Coneix el nostre equip

Som un equip de professionals al que ens apasiona la nostra feina i per nosaltres cada client es únic i cada projecte el fem nostre.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
1

Xavier Val Figueras

xval@acklogic.com

2

Xavier Norberto Saez

xnorberto@ackingpro.com

3

Marta posada Rincón

mposada@acklogic.com

4

Víctor Garcia Escudero

vgarcia@ackingpro.com

5

Elisa Morales Díaz

emorales@acklogic.com

6

Younes Rifi El Maadouri

yrifi@acklogic.com

7

Javi Insa Anadón

jinsa@acklogic.com

8

Jaume Sesplugues Viger

jsesplugues.v@acklogic.com

9

Albert Mesas Nonell

amesas@acklogic.com

10

Marcos Arroyo Wasiliobich

marroyo@acklogic.com

11

Mireya Álvarez Guerrero

malvarez@acklogic.com

12

Agustín Vique Garrote

avique@acklogic.com

13

Eduardo Márquez Navarro

emarquez@acklogic.com

14

Isaac Rosario Cusidó

irosario@acklogic.com

15

Jordi Val Figueras

jval@acklogic.com

16

Xavier Trujillo Gironès

info@acklogic.com

17

Jaume Sesplugues Roca

jsesplugues@acklogic.com

18

Jordi Aumatell Nicolàs

jaumatell@acklogic.com

19

Joan Gonzàlez Farré

jgonzalez@acklogic.com

20

Marc Grau Riesco

mgrau@acklogic.com

21

Joan Ramon Solé Aragall

jsole@ackingpro.com

22

Artur Rafi Cruz

arafi@acklogic.com

23

Dani Llanos López

dllanos@acklogic.com

24

Julio Sanz Méndez

info@acklogic.com

25

Griselda Pulgarín Navarro

gpulgarin@acklogic.com

26

Hector Alcañiz Ruiz

hruiz@acklogic.com

27

Ginés Sevilla Cazorla

gsevilla@acklogic.com

28

Carlos Felguera Serrano

cfelguera@acklogic.com

29

Carlos Llorente Zapata

cllorente@acklogic.com

30

Juan Manuel Martínez Barberán

info@acklogic.com

31

David Fité Roig

dfite@acklogic.com

32

Jaume Moreno Cos

jmoreno@acklogic.com

33

Josep Maria Planas Giralt

jjmplanas@ackingpro.com

34

Óscar Toledano Solé

jotoledano@acklogic.com

35

Oriol Vidal Robles

ovidal@acklogic.com

36

Christopher Reyes Segura

creyes@acklogic.com

37

Jose Menés Herranz

jmenes@acklogic.com

Vols treballar amb nosaltres

Omple el segúent formulari , adjunta el teu curiculum i ens posarem en contacte amb tu si hem de cubrir algún lloc de treball. .

El teu nom (obligatori)

El teu email (obligatori)

Telèfon.

Assumpte

El teu missatge